Pasitarimai Visagino architektūros ir urbanistikos tema

Kviečiame Visagino miesto gyventojus į pasitartimus dėl Visagino architektūros ir urbanistikos, 2022 m. vasario 1 d., kovo 1 d. ir balandžio 5 d. 17.15 val. adresu Taikos pr. 7 (antras aukštas).

NAUJIENOS RENGINIAI

4/5/2022

Atsižvelgiant į sėkmingai praėjusius pasitarimus 2021 metais informuojame, kad 2022 m. vasario 1 d., kovo 1 d. ir balandžio 5 d. 17.15 val. adresu Taikos pr. 7 (antras aukštas) Visagino savivaldybės architektūros ir teritorijų planavimo skyrius, VšĮ „Urbanistinės istorijos" ir Visagino turizmo plėtros centras vėl kviečia į pasitarimus Visagino architektūros ir urbanistikos tema (dėl mažosios architektūros, kūrybinio erdvių įveiklinimo, žaliosios infrastruktūros ir pan.).

Kokios idėjos apie Visagino viešųjų erdvių įveiklinimą jau ilgai sukasi galvoje? Kurį mažosios architektūros elementą norėtųsi matyti atgaivintą – restauruotą? Kuriai vietai iki pilnos laimės trūksta tik suoliuko po žydinčiomis alyvomis? Kur norėtųsi išsaugoti natūralią gamtą ir aplinką, o kur dar reikėtų pasodinti medžių? Kurią sieną galima būtų papuošti neofreska? Pastebite problemines miesto vietas, kurioms sutvarkyti tereikia savivaldybės pagalbos? O gal ir Jūs patys galite ką nors pakeisti, tereikia palaikymo ir patarimo?

Miestas - gyvas organizmas, kuris nuolat kinta, tačiau privalo išlikti malonia vieta, kurioje norisi būti, veikti, ilsėtis, bendrauti, susitikti, sportuoti, vaikščioti, kurti... Vieta, kuria mes galime didžiuotis. Kviečiame aktyviai dalyvauti ir siūlyti turimas idėjas dėl viešųjų erdvių įprasminimo, remonto, tvarkymo, kurių darbai nereikalauja didelių investicijų. Visas idėjas išklausysime, pasitarsime ir ieškosime būdų juos įgyvendinti. Įdomiausias idėjas sieksime įgyvendinti kuo skubiau – įtrauksime į Visagino strateginį veiklos planą, ieškosime galimybių numatyti lėšas ateinančių metų Visagino savivaldybės biudžete.Atkreipiame dėmesį, kad susitikimų metu nebus sprendžiamos ūkinės problemos, automobilių stovėjimo aikštelių įrengimo ir didelių infrastruktūros projektų klausimai.